Żywiecka Amatorska Liga Piłki Nożnej

Tabela Żywieckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej „POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA ŻYWCA PANA ANTONIEGO SZLAGORA” "Liga Halowa" sezon 2019

 

 

I LIGA
Lp. Drużyny Mecze Bramki Punkty
1. MWTM HUSSARS 23 145-48 63
2. KSG LEGION 23 145-47 56
3. SOLARMARK  23 97-100 36
4. BIANCONERI 23 108-94 33
5. SEWS CABIND POLAND 23 58-114 24
*WODPOL – Wycofanie się z rozgrywek z przyczyn niezależnych od organizatora.
*INSTALTOM – Wycofanie się z rozgrywek z przyczyn niezależnych od organizatora.
II LIGA
Lp. Drużyny Mecze Bramki Punkty
1. ANT SKORPION ŻYWIEC 25 95-72 40
2. THE REDS 25 83-91 36
3. SSC NAPILI  25 88-116 31
4. MIKRON 25 94-82 28
5. SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 25 65-110 26
6. BAD BOYS BANERY 25 56-177 16
7. ROBIRENT 25 63-116 14

 

Wyniki spotkań 26 kolejka

Sobota 12.10.2019r. SIGNAL-ELEGTRO GRAPA - SSC NAPILI 4-1 Niedziela 13.10.2019r.  ROBIRENT – MIKRON 9-4 BAD BOYS BANERY - ANT SKORPION ŻYWIEC 1-11 SSC NAPILI - THE REDS 1-2 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 25 kolejka

WYNIKI  25 KOLEJKA Sobota 05.10.2019r. SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - SSC NAPILI Przełożony  Niedziela 06.10.2019r. SOLARMARK – KSG LEGION 2-5 MIKRON - BAD BOYS BANERY 5-5 BIANCONERI - MWTM HUSSARS 2-8 THE REDS – ROBIRENT 7-3 SEWS CABIND POLAND – PAUZA ANT SKORPION ŻYWIEC – PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 24 kolejka

WYNIKI  Zaległy Mecz Czwartek 26.09.2019r. THE REDS - ANT SKORPION ŻYWIEC 3-3 24 KOLEJKA Niedziela 29.09.2019r. ROBIRENT - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 3-3 MWTM HUSSARS – SEWS CABIND POLAND 9-5 KSG LEGION – BIANCONERI 2-2 ANT SKORPION ŻYWIEC –MIKRON 3-2  BAD BOYS BANERY - THE REDS1125 1-10 SOLARMARK – PAUZA SSC NAPILI – PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 23 kolejka

WYNIKI  23 KOLEJKA Sobota 21.09.2019r. SSC NAPILI – ROBIRENT 3-6 Niedziela 22.09.2019r. KSG LEGION – SEWS CABIND POLAND 9-2 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - BAD BOYS BANERY 5-1 SOLARMARK - BIANCONERI 3-4 THE REDS - ANT SKORPION ŻYWIEC 3-3 MWTM HUSSARS - PAUZA MIKRON – PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 22 kolejka

WYNIKI  22 KOLEJKA Niedziela 15.09.2019r. BIANCONERI - SEWS CABIND POLAND 5-7 MWTM HUSSARS – SOLARMARK 5-3 ROBIRENT - BAD BOYS BANERY 0-5 (WO)  SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – MIKRON 3-2 SSC NAPILI - ANT SKORPION ŻYWIEC 3-2 KSG LEGION – PAUZA THE REDS – PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 21 kolejka

Czwartek 05.09.2019r. BAD BOYS BANERY-SSC NAPILI 2-3 Niedziela 08.09.2019r. MIKRON - THE REDS 5-2 SEWS CABIND POLAND – SOLARMARK 2-5 ANT SKORPION ŻYWIEC - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 4-2 BIANCONERI – PAUZA ROBIRENT – PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 20 kolejka

WYNIKI  20 KOLEJKA Sobota 31.08.2019r. ROBIRENT - ANT SKORPION ŻYWIEC 3-5 BIANCONERI - KSG LEGION 1:5 SEWS CABIND POLAND – INSTALTOM 5-0 (WO) Niedziela 01.09.2019r. SSC NAPILI – MIKRON 5-1 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - THE REDS 2-7 WODPOL - MWTM HUSSARS 0-5 (WO) SOLARMARK – PAUZA BAD BOYS BANERY – PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 19 kolejka

WYNIKI 19 KOLEJKA Sobota 24.08.2019r. MIKRON - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 2-3 WODPOL – BIANCONERI 0-5 (WO) INSTALTOM - KSG LEGION 0-5 (WO) Niedziela 25.08.2019r. ANT SKORPION ŻYWIEC - SSC NAPILI 6-2 BAD BOYS BANERY – ROBIRENT 3-2 MWTM HUSSARS – SOLARMARK 3-2 SEWS CABIND POLAND – PAUZA THE REDS – PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 18 kolejka

WYNIKI  18 KOLEJKA MIKRON - ANT SKORPION ŻYWIEC 1-3 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – ROBIRENT 7-3 SEWS CABIND POLAND – SOLARMARK 4-5 WODPOL - KSG LEGION 2-4 THE REDS - BAD BOYS BANERY 6-4 MWTM HUSSARS – INSTALTOM 5-0 (WO) BIANCONERI – PAUZA SSC NAPILI – PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 17 kolejka

WYNIKI  17 KOLEJKA BAD BOYS BANERY – MIKRON 2-12 SOLARMARK – BIANCONERI 4-9 SSC NAPILI - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 5-4 KSG LEGION - SEWS CABIND POLAND 8-0 ROBIRENT - THE REDS 1-3 INSTALTOM – WODPOL 0-5 (WO) MWTM HUSSARS – PAUZA ANT SKORPION ŻYWIEC – PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 16 kolejka

WYNIKI  16 KOLEJKA Czwartek 01.08.2019r. ANT SKORPION ŻYWIEC - BAD BOYS BANERY 12-0 Sobota 03.08.2019r. MIKRON – ROBIRENT 8-1 THE REDS - SSC NAPILI 4-11 Niedziela 04.08.2019r. BIANCONERI - MWTM HUSSARS 3-6 SEWS CABIND POLAND – WODPOL 2-6  SOLARMARK – INSTALTOM 5-0 (WO) KSG LEGION – PAUZA SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 15 kolejka

WYNIKI 15 KOLEJKA Sobota 27.07.2019r. ROBIRENT - SSC NAPILI 1-4 INSTALTOM – BIANCONERI 3-9 MWTM HUSSARS - SEWS CABIND POLAND 12-0 Niedziela 28.07.2019r. ANT SKORPION ŻYWIEC - THE REDS 3-1 BAD BOYS BANERY - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 2-6 KSG LEGION – SOLARMARK 8-4 WODPOL – PAUZA MIKRON – PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 13 kolejka

WYNIKI  Sobota 06.07.2019r. WODPOL – BIANCONERI 6-1 INSTALTOM - MWTM HUSSARS 7-10 MIKRON - BAD BOYS BANERY 9-1 Niedziela 07.07.2019r. SOLARMARK - SSC NAPILI 9-5 THE REDS - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 4-5 KSG LEGION - SEWS CABIND POLAND 8-1 ANT SKORPION ŻYWIEC – ROBIRENT 1-1

Więcej...

Wyniki spotkań 12 kolejka

WYNIKI  12 KOLEJKA Sobota 29.06.2019r. BAD BOYS BANERY - KSG LEGION 0-15 SOLARMARK – WODPOL 3-10 ROBIRENT - SSC NAPILI 4-3 Niedziela 30.06.2019r. SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – MIKRON 2-4 SEWS CABIND POLAND - ANT SKORPION ŻYWIEC 5-0 (WO) BIANCONERI – INSTALTOM 4-9 MWTM HUSSARS - THE REDS 6-1

Więcej...

Wyniki spotkań 11 kolejka

11 KOLEJKA Sobota 22.06.2019r. BAD BOYS BANERY – ROBIRENT 8-5 BIANCONERI – MIKRON 2-1 MWTM HUSSARS - KSG LEGION 5-1 Niedziela 23.06.2019r. SEWS CABIND POLAND - SSC NAPILI 3-2 SOLARMARK - THE REDS 4-3 WODPOL - INSTALTOM  4-3 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - ANT SKORPION ŻYWIEC  1-8

Więcej...

Wyniki spotkań 10 kolejka

Sobota 15.06.2019r. SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - SSC NAPILI 4-10 WODPOL - ANT SKORPION ŻYWIEC 5-4 Niedziela 16.06.2019r. SOLARMARK – ROBIRENT 6-3 INSTALTOM - KSG LEGION 6-1 BIANCONERI - SEWS CABIND POLAND 2-4 THE REDS – MIKRON 4-0

Więcej...

Wyniki spotkań 9 kolejka

9 KOLEJKA Sobota 08.06.2019r. KSG LEGION – WODPOL 3-3 MIKRON – INSTALTOM 2-3 THE REDS - SSC NAPILI 4-3 Niedziela 09.06.2019r. ANT SKORPION ŻYWIEC – SOLARMARK 1-2 BAD BOYS BANERY - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 9-2 ROBIRENT – BIANCONERI 1-5 SEWS CABIND POLAND - MWTM HUSSARS 1-9

Więcej...

Wyniki spotkań 8 kolejka

Sobota 01.06.2019r. BIANCONERI - ANT SKORPION ŻYWIEC 10-4 WODPOL – MIKRON 5-2 MWTM HUSSARS – ROBIRENT 4-1 Niedziela 02.06.2019r. SOLARMARK - KSG LEGION 1-6 BAD BOYS BANERY - SSC NAPILI 0-6 INSTALTOM - THE REDS 2-2 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - SEWS CABIND POLAND 1-4

Więcej...

Wyniki spotkań 7 kolejka

Sobota 25.05.2019r. ROBIRENT - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 2-4 ANT SKORPION ŻYWIEC - MWTM HUSSARS 0-10 KSG LEGION – BIANCONERI 8-3 Niedziela 26.05.2019r. MIKRON - SOLARMARK 5-6 INSTALTOM - SSC NAPILI 13-3 SEWS CABIND POLAND - BAD BOYS BANERY 0-5 (WO) THE REDS – WODPOL 0-6

Więcej...

Wyniki spotkań 6 kolejka

6 KOLEJKA Sobota 18.05.2019r. KSG LEGION - THE REDS 7-1 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - MWTM HUSSARS 2-3 ANT SKORPION ŻYWIEC – INSTALTOM 2-4 Niedziela 19.05.2019r. SEWS CABIND POLAND – SOLARMARK 3-12 BAD BOYS BANERY – BIANCONERI 0-14 MIKRON - SSC NAPILI 6-4 ROBIRENT – WODPOL 1-3

Więcej...

Tabela Żywieckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej „POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA ŻYWCA PANA ANTONIEGO SZLAGORA” "Liga Halowa" sezon 2018/2019

 

I LIGA
Lp. Drużyny Mecze Bramki Punkty
1. WODPOL 16 142-49 45
2. THE BLUES 16 152-56 42
3. KSG LEGION 16 85-88 27
4. SOLARMARK 16 118-84 27
5. ALL STARS 16 104-84 26
6. ANT SKORPION ŻYWIEC 16 96-94 25
II LIGA
Lp. Drużyny Mecze Bramki Punkty
1. THE REDS 16 101-60 28
2. ROBIRENT 16 88-106 26
3. SEWS CABIND POLAND 16 75-93 21
4. MIKRON 16 76-100 12
5. BAD BOYS 16 47-161 3
6. SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 16 51-160 3

Wyniki spotkań 16 kolejka

Niedziela 03.03.2019r.   SOLARMARK - ALL STARS   9-4   MIKRON - BAD BOYS   9-2   KSG LEGION - ANT SKORPION ŻYWIEC   7-5   SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - SEWS CABIND POLAND   3-5   THE REDS – ROBIRENT   5-5   WODPOL - THE BLUES   5-7  

Więcej...

Wyniki spotkań 15 kolejka

WYNIKI 15 KOLEJKA Niedziela 24.02.2019r. „Hala Łękawica” WODPOL – SOLARMARK 4-1 THE REDS – MIKRON 7-4 KSG LEGION - ALL STARS 4-5 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - BAD BOYS 2-12 THE BLUES - ANT SKORPION ŻYWIEC 5-8 ROBIRENT - SEWS CABIND POLAND 4-2

Więcej...

Wyniki spotkań 14 kolejka

WYNIKI 14 KOLEJKA Niedziela 17.02.2019r. SOLARMARK - KSG LEGION 5-10 SEWS CABIND POLAND - THE REDS 4-3 THE BLUES - ALL STARS 11-3 ROBIRENT - BAD BOYS 5-1 ANT SKORPION ŻYWIEC – WODPOL 3-10 MIKRON - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 8-3

Więcej...

Wyniki spotkań 13 kolejka

WYNIKI 13 KOLEJKA Niedziela 10.02.2019r. SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – ROBIRENT 4-10 SOLARMARK – ANT SKORPION ŻYWIEC 16-5 SEWS CABIND POLAND – MIKRON 3-2 KSG LEGION – THE BLUES 2-10 BAD BOYS - THE REDS 2-11 WODPOL - ALL STARS 5-3

Więcej...

Wyniki spotkań 12 kolejka

WYNIKI 12 KOLEJKA Niedziela 03.02.2019r. SOLARMARK - THE BLUES 3-6 SEWS CABIND POLAND - BAD BOYS 10-2 KSG LEGION – WODPOL 2-9 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - THE REDS 1-7 MIKRON – ROBIRENT 2-7 ANT SKORPION ŻYWIEC - ALL STARS 1-9

Więcej...

Wyniki spotkań 11 kolejka

WYNIKI   11 KOLEJKA   Niedziela 27.01.2019r.   WODPOL - BAD BOYS   19-4   ROBIRENT - THE REDS   4-13   ALL STARS - KSG LEGION   4-5   SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - SEWS CABIND POLAND   3-7   THE BLUES – MIKRON   14-4   ANT SKORPION ŻYWIEC – SOLARMARK   6-4  

no images were found

Więcej...

Wyniki spotkań 10 kolejka

WYNIKI   10 KOLEJKA   Niedziela 20.01.2019r.   SOLARMARK - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA   12-5   BAD BOYS – THE BLUES   3-18   MIKRON – ROBIRENT   5-7   THE REDS - ALL STARS   3-5   WODPOL - SEWS CABIND POLAND   13-1   KSG LEGION - ANT SKORPION ŻYWIEC   4-9  

no images were found

Więcej...

Wyniki spotkań 9 kolejka

WYNIKI   9 KOLEJKA   Niedziela 13.01.2019r.   SOLARMARK - SEWS CABIND POLAND   10-4   SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - KSG LEGION   4-9   THE BLUES – WODPOL   5-6   ANT SKORPION ŻYWIEC - THE REDS   2-7   ALL STARS – MIKRON   8-3   ROBIRENT - BAD BOYS   5-4

Więcej...

Wyniki spotkań 8 kolejka

8 KOLEJKA   Niedziela 06.01.2019r.   KSG LEGION – SOLARMARK   5-7   MIKRON - ANT SKORPION ŻYWIEC   5-7   THE BLUES - SEWS CABIND POLAND   9-3   THE REDS - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA   9-2   WODPOL – ROBIRENT   12-2   BAD BOYS - ALL STARS   5-20 8 KOLEJKA   Niedziela 06.01.2019r.   KSG LEGION – SOLARMARK   5-7   MIKRON - ANT SKORPION ŻYWIEC   5-7   THE BLUES - SEWS CABIND POLAND   9-3   THE REDS - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA   9-2   WODPOL – ROBIRENT   12-2   BAD BOYS - ALL STARS   5-20

Więcej...

Wyniki spotkań 7 kolejka

WYNIKI 7 KOLEJKA Niedziela 30.12.2018r. SOLARMARK - THE REDS 8-6 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – MIKRON 4-10 ANT SKORPION ŻYWIEC - BAD BOYS 15-2 ALL STARS – WODPOL 2-4 ROBIRENT – THE BLUES 4-19 KSG LEGION - SEWS CABIND POLAND 6-5

no images were found

Więcej...

Wyniki spotkań 6 kolejka

6 KOLEJKA   Niedziela 23.12.2018r.   THE BLUES - ALL STARS   8-3   WODPOL - ANT SKORPION ŻYWIEC   6-5   BAD BOYS - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA   1-7   MIKRON – SOLARMARK   4-14   ROBIRENT - SEWS CABIND POLAND   7-5   THE REDS - KSG LEGION   4-6  

no images were found

 

Więcej...

Wyniki spotkań 5 kolejka

Niedziela 16.12.2018r.   KSG LEGION – MIKRON   8-5   SOLARMARK - BAD BOYS   7-2   SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – WODPOL   4-21   THE REDS - SEWS CABIND POLAND   12-3   ANT SKORPION ŻYWIEC – THE BLUES   2-4   ALL STARS – ROBIRENT   6-6

Więcej...

Wyniki spotkań 4 kolejka

Niedziela 09.12.2018r.    ALL STARS - SEWS CABIND POLAND 9-6 ALL STARS Bramki: P. Barcik - 3 P. Sarlej - 1 R. Szafarz - 4 A. Paneth - 1 Żółta kartka: K. Stasica - 1 SEWS CABIND POLAND Bramki: K.Hankus - 1 K. Gibas - 1 J. Gibas - 4 Żółta kartka: K.Hankus - 1    ROBIRENT - ANT SKORPION ŻYWIEC 4-9 ROBIRENT Bramki: M. Dunat - 1 D. Rutkowski - 2 B. Błasiak - 1 Żółta kartka: Ł. Urbaniec - 1 K. Żygliński - 1 ANT SKORPION ŻYWIEC Bramki: R. Staszkiewicz - 2 M. Marek - 1 S. Marek - 4 G. Marek -1 M. Krysta - 1     THE BLUES - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 20-3 THE BLUES Bramki: M. Kozioł - 8 W. Habdas - 4 M. Harężlak - 6 P. Harat - 1 A. Kubica - 1 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA Bramki: S. Gawron - 2 P. Gawron - 1   WODPOL – SOLARMARK 6-4 WODPOL Bramki: Ł. Filipski - 1 R. Bajor - 2 R. Witkowski - 1 M. Serek - 1 T. Dybał - 1  Żółta kartka: Ł. Filipski - 1 SOLARMARK Bramki: M. Górny - 1 M. Mydlarz - 1 P. Mydlarz - 2  Żółta kartka: M. Górny - 1     BAD BOYS - KSG LEGION 0-5 (WO)    MIKRON - THE REDS 0-4   THE REDS Bramki: K. Janik - 2 P. Hulbój - 1 A. Mędrala - 1 

no images were found

Więcej...

Wyniki spotkań 3 kolejka

Niedziela 02.12.2018r.   KSG LEGION – WODPOL   2-8   ANT SKORPION ŻYWIEC - ALL STARS   6-6   THE REDS - BAD BOYS   8-1   MIKRON - SEWS CABIND POLAND   2-3   SOLARMARK – THE BLUES   4-6   SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – ROBIRENT   2-10

no images were found

Więcej...

Wyniki spotkań 2 kolejka

Niedziela 25.11.2018r. ALL STARS - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 11-3 ANT SKORPION ŻYWIEC - SEWS CABIND POLAND 5-4 ROBIRENT – SOLARMARK 5-9 WODPOL - THE REDS 8-1 BAD BOYS – MIKRON 3-10 THE BLUES - KSG LEGION 5-2  

no images were found

Więcej...

Wyniki spotkań 1 kolejka

Niedziela 18.11.2018r. BAD BOYS - SEWS CABIND POLAND 3-10 THE REDS – THE BLUES 1-5 SOLARMARK - ALL STARS 5-6 KSG LEGION – ROBIRENT 8-3 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - ANT SKORPION ŻYWIEC 1-8 MIKRON – WODPOL 3-6  

no images were found

Więcej...

Tabela Żywieckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej "Liga Halowa" sezon 2018

1

I LIGA
Lp. Drużyny Mecze Bramki Punkty
1. WODPOL 19 154-51 52
2. DZIADKI 19 154-76 43
3. KSG LEGION 19 119-74 40
4. BIANCONERI 19 138-77 35
5. SOLARMARK 19 116-100 33
6. WTM HUSSARS 19 128-78 27
7. MIKRON 19 95-113 24
II LIGA
Lp. Drużyny Mecze Bramki Punkty
1. THE REDS 19 103-89 31
2. ROBIRENT 19 89-103 27
3. ANT SKORPION ŻYWIEC 19 83-67 26
4. TM COMPLEX 19 80-101 21
5. SEWS CABIND POLAND 19 62-120 14
6. KS GRAPA 19 66-146 11
7. BAD BOYS 19 54-246 4

Wyniki spotkań 20 kolejka OSTATNIA KOLEJKA LIGOWA

Sobota 22.09.2018r. MIKRON - KSG LEGION 3:13 KS GRAPA – ROBIRENT 3:4 Niedziela 23.09.2018r. ANT SKORPION ŻYWIEC - TM COMPLEX 5:0 (WO) SOLARMARK - WTM HUSSARS 8:7 DZIADKI – WODPOL 2:6 BAD BOYS - THE REDS 4:11 BIANCONERI – PAUZA SEWS CABIND POLAND - PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 19 kolejka

Sobota 15.09.2018r. TM COMPLEX - KS GRAPA 7-7  Drużyna KS Grapa zostaje ukarana sankcją dyscyplinarną w postaci kary finansowej. SOLARMARK – WODPOL 4-9 THE REDS - SEWS CABIND POLAND 6-4 Niedziela 16.09.2018r. BIANCONERI - KSG LEGION 5:5 ROBIRENT - BAD BOYS 17:4 MIKRON – DZIADKI 3:9 WTM HUSSARS –PAUZA ANT SKORPION ŻYWIEC - PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 18 kolejka

Środa 04.09.2018r. WTM HUSSARS - BIANCONERI 4:4 Sobota 08.09.2018r. BAD BOYS - TM COMPLEX (WO) 0:5 DZIADKI – SOLARMARK 4:9 KS GRAPA - ANT SKORPION ŻYWIEC 5:1 KSG LEGION - WTM HUSSARS 10:6 Niedziela 09.09.2018r. WODPOL – BIANCONERI 5:4 SEWS CABIND POLAND – ROBIRENT 3:5 MIKRON – PAUZA THE REDS - PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 17 kolejka

Niedziela 02.09.2018r. W każdą niedziele rozgrywki będą prowadzone od godziny 9:00! WODPOL – MIKRON 6:1 KSG LEGION – SOLARMARK 3:7 THE REDS - KS GRAPA 7:1 ROBIRENT - ANT SKORPION ŻYWIEC 1:4 SEWS CABIND POLAND - BAD BOYS 7:1 TM COMPLEX - PAUZA DZIADKI - PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 16 kolejka

Sobota 18.08.2018r. MIKRON – BIANCONERI 3-7 THE REDS - TM COMPLEX 6-5 SEWS CABIND POLAND - ANT SKORPION ŻYWIEC 2-3 Niedziela 19.08.2018r. DZIADKI - WTM HUSSARS 6-4 BAD BOYS - KS GRAPA 4-9 WODPOL - KSG LEGION 3-0 ROBIRENT - PAUZA SOLARMARK - PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 15 kolejka

Sobota 11.08.2018r. TM COMPLEX - ROBIRENT 0-5 (WO) WTM HUSSARS - MIKRON 4:6 KS GRAPA - SEWS CABIND POLAND 4:1 Niedziela 12.08.2018r. KSG LEGION – DZIADKI 8:3 BIANCONERI – SOLARMARK 9:3 ANT SKORPION ŻYWIEC - THE REDS Przełożony na dn. 22.08.18 godz. 19:00 BAD BOYS - PAUZA WODPOL – PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 14 kolejka

Sobota 04.08.2018r. ROBIRENT - THE REDS 3:7 TM COMPLEX - SEWS CABIND POLAND 3:3 ANT SKORPION ŻYWIEC - BAD BOYS 11:2 Niedziela 05.08.2018r. BIANCONERI – DZIADKI 7:6 SOLARMARK – MIKRON 2:5 WTM HUSSARS – WODPOL 3:6 KSG LEGION – PAUZA KS GRAPA - PAUZA

Więcej...

Wyniki spotkań 13 kolejka

Sobota 07.07.2018r. TM COMPLEX - THE REDS 2:8 ANT SKORPION ŻYWIEC - KSG LEGION 4:7 DZIADKI – BIANCONERI 9:7 Niedziela 08.07.2018r. SEWS CABIND POLAND – SOLARMARK 3:12 KS GRAPA – ROBIRENT 1:13 BAD BOYS – WODPOL 1:21 WTM HUSSARS – MIKRON 10:2

Więcej...

Wyniki spotkań 12 kolejka

Sobota 30.06.2018r. BIANCONERI - ANT SKORPION ŻYWIEC 5:6 ROBIRENT – DZIADKI 1:8 WODPOL - SEWS CABIND POLAND 13:3 Niedziela 01.07.2018r. SOLARMARK - KS GRAPA 12:1 WTM HUSSARS - THE REDS 8:2 KSG LEGION - TM COMPLEX 11:2 MIKRON - BAD BOYS 16:4

Więcej...

Wyniki spotkań 11 kolejka

Sobota 23.06.2018r. DZIADKI – SOLARMARK 9:7 TM COMPLEX – BIANCONERI 5:5 KSG LEGION - THE REDS 4:3 Niedziela 24.06.2018r. BAD BOYS - WTM HUSSARS 2:30 ANT SKORPION ŻYWIEC – ROBIRENT 2:3 KS GRAPA – WODPOL 6:15 SEWS CABIND POLAND – MIKRON 5:9

Więcej...

Wyniki spotkań 10 kolejka

Sobota 16.06.2018r. SOLARMARK - ANT SKORPION ŻYWIEC 5:3 WTM HUSSARS - SEWS CABIND POLAND 11:1 MIKRON - KS GRAPA 6:3 Niedziela 17.06.2018r. WODPOL – DZIADKI 2:6 ROBIRENT - TM COMPLEX 5:4 BAD BOYS - THE REDS 4:10 BIANCONERI - KSG LEGION 5:10

Więcej...

Wyniki spotkań 9 kolejka

Sobota 09.06.2018r. BAD BOYS - KS GRAPA 7:6 SEWS CABIND POLAND - THE REDS 2:4 MIKRON - ANT SKORPION ŻYWIEC 7:4 Niedziela 10.06.2018r. SOLARMARK - KSG LEGION 0:2 WODPOL - TM COMPLEX 11:1 ROBIRENT – BIANCONERI 1:4 WTM HUSSARS – DZIADKI 3:3

Więcej...

Wyniki spotkań 8 kolejka

Sobota 02.06.2018r. ANT SKORPION ŻYWIEC – WODPOL 0:1 KSG LEGION – ROBIRENT 9:2 TM COMPLEX – SOLARMARK 6:4 Niedziela 03.06.2018r. KS GRAPA - WTM HUSSARS 1:7 DZIADKI – MIKRON 7:1 BIANCONERI - THE REDS 5:4 SEWS CABIND POLAND - BAD BOYS 5:5

Więcej...

Wyniki spotkań 7 kolejka

Sobota 26.05.2018r. KSG LEGION – WODPOL 2:8 ROBIRENT - THE REDS 4:2 DZIADKI - BAD BOYS 28:0 Niedziela 27.05.2018r. TM COMPLEX – MIKRON 5:4 ANT SKORPION ŻYWIEC - WTM HUSSARS 4:6 BIANCONERI – SOLARMARK 12:1 KS GRAPA - SEWS CABIND POLAND 4:8

Więcej...

Wyniki spotkań 6 kolejka

Sobota 19.05.2018r. WODPOL – BIANCONERI 4:4 SEWS CABIND POLAND – DZIADKI 2:13 BAD BOYS - ANT SKORPION ŻYWIEC 2:8 Niedziela 20.05.2018r. WTM HUSSARS - TM COMPLEX 9:3 MIKRON - KSG LEGION 5:4 KS GRAPA - THE REDS 2:9 SOLARMARK – ROBIRENT 8:6

Więcej...

Wyniki spotkań 5 kolejka

Sobota 12.05.2018r. ROBIRENT – WODPOL 2:22 BIANCONERI – MIKRON 8:4 KSG LEGION - WTM HUSSARS 3:2 Niedziela 13.05.2018r. TM COMPLEX - BAD BOYS 10:3 SOLARMARK - THE REDS 6:5 ANT SKORPION ŻYWIEC - SEWS CABIND POLAND 1:2 DZIADKI - KS GRAPA 10:4

Więcej...

Wyniki spotkań 4 kolejka

Sobota 05.05.2018r. KS GRAPA - ANT SKORPION ŻYWIEC 2:5 DZIADKI - THE REDS 10:3 WTM HUSSARS – BIANCONERI 3:3 WODPOL – SOLARMARK 4:2 Niedziela 06.05.2018r. BAD BOYS - KSG LEGION 3:14 SEWS CABIND POLAND - TM COMPLEX 0:8 MIKRON – ROBIRENT 11:4

Więcej...

Wyniki spotkań 3 kolejka

Sobota 28.04.2018r. WODPOL - THE REDS 8:4 ROBIRENT - WTM HUSSARS 1:2 SOLARMARK – MIKRON 7:4 Niedziela 29.04.2018r. BIANCONERI - BAD BOYS 17:1 KSG LEGION - SEWS CABIND POLAND 6:3 TM COMPLEX - KS GRAPA 7:3 ANT SKORPION ŻYWIEC – DZIADKI 4:7

Więcej...

Wyniki spotkań 2 kolejka

Sobota 21.04.2018r. KS GRAPA - KSG LEGION 3:5 MIKRON – WODPOL 1:4 ANT SKORPION ŻYWIEC - THE REDS 8:0  WTM HUSSARS – SOLARMARK 4:7 Niedziela 22.04.2018r. DZIADKI - TM COMPLEX 7:2 BAD BOYS – ROBIRENT 3:9 SEWS CABIND POLAND – BIANCONERI 2:9

Więcej...

Wyniki spotkań 1 kolejka

Sobota 14.04.2018r. MIKRON - THE REDS 4-7 WODPOL - WTM HUSSARS 6-5 SOLARMARK - BAD BOYS 12-4 Niedziela 15.04.2018r. ROBIRENT - SEWS CABIND POLAND 3-6 BIANCONERI - KS GRAPA 18-1 KSG LEGION – DZIADKI 3-7 TM COMPLEX - ANT SKORPION ŻYWIEC 5-5

Więcej...

Tabela Żywieckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej "Liga Halowa" sezon 2017/2018
„Pod patronatem Burmistrza Miasta Żywca Pana Antoniego Szlagora”

1

Lp. Drużyny Mecze Bramki Punkty
1. WODPOL 11 117-34 31
2. IR-BUD 11 93-46 27
3. ROBIRENT 11 101-57 27
4. SOLARMARK 11 91-48 24
5. OLDBOYS 11 88-52 22
6. BAR&MAR 11 92-72 21
7. THE REDS 11 54-58 15
8. SEWS CABIND 11 58-109 9
9. TM COMPLEX 11 52-108 6
10. MIKRON 11 32-89 5
11. ANT-ŻYWIEC 11 43-75 4
12. HUTCHINSON 11 39-112 4

Wyniki spotkań 4 kolejka, niedziela 10.12.2017 r. „Hala Łękawica”

ANT ŻYWIEC – MIKRON   wynik: 3-3 SEWS CABIND – ROBIRENT   wynik: 9-11 THE REDS – WODPOL   wynik: 0-12 OLD BOYS – IR-BUD   wynik: 4-6 BAR&MAR – HUTCHINSON   wynik: 12-5 SOLARMARK – TM COMPLEX   wynik: 9-2

no images were found

" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]    

Więcej...

Wyniki spotkań 3 kolejka, niedziela 03.12.2017 r. „Hala Oczków”

TM COMPLEX – OLD BOYS   wynik: 2-13 IR-BUD – THE REDS   wynik: 8-1 WODPOL – SEWS CABIND   wynik: 19-4 ROBIRENT – ANT ŻYWIEC   wynik: 7-5 SOLARMARK – HUTCHINSON   wynik: 8-1 MIKRON – BAR&MAR   wynik: 2-12  

no images were found

" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Więcej...

Wyniki spotkań 2 kolejka, niedziela 26.11.2017 r. „Hala Łękawica”

BAR&MAR – ROBIRENT   wynik: 6-11 SEWS CABIND – IR-BUD    wynik: 3-20 THE REDS – TM COMPLEX   wynik: 10-1 MIKRON – HUTCHINSON   wynik: 5-5 OLD BOYS – SOLARMARK   wynik: 4-10 ANT ŻYWIEC – WODPOL   wynik: 3-13

no images were found

" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Więcej...

Wyniki spotkań 1 kolejka, niedziela 19.11.2017r.

19.11.2017r. rozegrana została pierwsza kolejka spotkań w ramach rozgrywek ŻYWIECKIEJ AMATORSKIEJ LIGII PIŁKI NOŻNEJ POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA ŻYWCA PANA ANTONIEGO SZLAGORA. Drużyna WODPOL-u pokonała zespół BAR&MAR wynikiem 8:4. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania. Wyniki spotkań: OLD BOYS – HUTCHINSON wynik: 11-4 SOLARMARK – THE REDS wynik: 7-3 TM COMPLEX – SEWS CABIND wynik: 10-5 IR-BUD – ANT ŻYWIEC wynik: 9-4 WODPOL – BAR&MAR wynik: 8-4 ROBIRENT – MIKRON wynik: 8-1

no images were found

" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Więcej...

„Liga Halowa sezon 15/16”

II miejsce  dla drużyny  „WODPOL” w rozgrywkach  Żywieckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej „Liga Halowa  sezon 15/16”.  

Więcej...