Błąd bazy danych WordPressa: [Table 'bb8_wodpol.wp_categorymeta' doesn't exist]
SELECT category_id, meta_key, meta_value FROM wp_categorymeta WHERE category_id IN (10) ORDER BY meta_id ASC

ŻALPN

Wyniki spotkań 5 kolejka

5 KOLEJKA Niedziela 15.12.2019r. „Hala Oczków” BAD BOYS BANERY – SOLARMARK 9:00 ATEPAA – MIKRON 10:10 SEWS CABIND POLAND - THE BLUES 11:20 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - ANT SKORPION ŻYWIEC 12:30 PAUZA – KSG LEGION

Wyniki spotkań 2 kolejka

WYNIKI  2 KOLEJKA Niedziela 24.11.2019r. ANT SKORPION ŻYWIEC - SEWS CABIND POLAND 6-1 SOLARMARK - KSG LEGION 8-6 MIKRON - BAD BOYS BANERY 8-4 THE BLUES – ATEPAA 6-12 PAUZA – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA

Wyniki spotkań 4 kolejka

WYNIKI  4 KOLEJKA Niedziela 08.12.2019r. SEWS CABIND POLAND - BAD BOYS BANERY 8-5 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - KSG LEGION 3-12 ANT SKORPION ŻYWIEC – SOLARMARK 4-10  THE BLUES – MIKRON 10-5 PAUZA – ATEPAA

Wyniki spotkań 3 kolejka

WYNIKI  3 KOLEJKA Niedziela 01.12.2019r. THE BLUES - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 21-7 MIKRON - SEWS CABIND POLAND 4-4 SOLARMARK – ATEPAA 2-6 KSG LEGION - BAD BOYS BANERY 16-4 PAUZA – ANT SKORPION ŻYWIEC

Wyniki spotkań 1 kolejka

WYNIKI MIKRON – ANT SKORPION ŻYWIEC 2-16 SOLARMARK – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 13-3 KSG LEGION – SEWS CABIND POLAND 16-1 BAD BOYS BANERY - ATEPAA 2-22 THE BLUES - PAUZA

Wyniki spotkań 26 kolejka

Sobota 12.10.2019r. SIGNAL-ELEGTRO GRAPA - SSC NAPILI 4-1 Niedziela 13.10.2019r.  ROBIRENT – MIKRON 9-4 BAD BOYS BANERY - ANT SKORPION ŻYWIEC 1-11 SSC NAPILI - THE REDS 1-2 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – PAUZA

Wyniki spotkań 25 kolejka

WYNIKI  25 KOLEJKA Sobota 05.10.2019r. SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - SSC NAPILI Przełożony  Niedziela 06.10.2019r. SOLARMARK – KSG LEGION 2-5 MIKRON - BAD BOYS BANERY 5-5 BIANCONERI - MWTM HUSSARS 2-8 THE REDS – ROBIRENT 7-3 SEWS CABIND POLAND – PAUZA ANT SKORPION ŻYWIEC – PAUZA

Wyniki spotkań 24 kolejka

WYNIKI  Zaległy Mecz Czwartek 26.09.2019r. THE REDS - ANT SKORPION ŻYWIEC 3-3 24 KOLEJKA Niedziela 29.09.2019r. ROBIRENT - SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 3-3 MWTM HUSSARS – SEWS CABIND POLAND 9-5 KSG LEGION – BIANCONERI 2-2 ANT SKORPION ŻYWIEC –MIKRON 3-2  BAD BOYS BANERY - THE REDS1125 1-10 SOLARMARK – PAUZA SSC NAPILI – PAUZA

Wyniki spotkań 23 kolejka

WYNIKI  23 KOLEJKA Sobota 21.09.2019r. SSC NAPILI – ROBIRENT 3-6 Niedziela 22.09.2019r. KSG LEGION – SEWS CABIND POLAND 9-2 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA - BAD BOYS BANERY 5-1 SOLARMARK - BIANCONERI 3-4 THE REDS - ANT SKORPION ŻYWIEC 3-3 MWTM HUSSARS - PAUZA MIKRON – PAUZA